2019: ליטא – רבע גמר 3 ו-4

ברוכים הבאים לסיקור שני רבעי הגמר האחרונים של הקדם הליטאי, שמו הרשמי של הקדם: "Eurovizijos" dainų konkurso nacionalinė atranka.

ארבעת התכניות הראשונות הן התכניות בו מוצגים כל השירים לראשונה. תכניות 5 ו-6 יהיו חצאי הגמר ותכניות 7 היא הגמר אשר בו ייקבע הזוכה, שוב לפי החלטת השופטים והקהל. במקרה של שוויון, הצבעת השופטים היא זו שתכריע את הכף. בתכנית הראשונה והשנייה 12 שירים התקדמו לשלב הבא.

טרום גמר 3
הטלווטינג נפתח עוד לפני שהופיע השיר הראשון, והשופטים עצמם הצביעו בלילה בו צולמה התכנית. להלן ניקוד השופטים:

Jurijus – 12
Monika Marija – 10
Cheri – 8
Jurgis DID & Erica Jennings – 8
Antikvariniai Kašpirovskio Dantys – 6
Jurgis Brūzga – 5
Dagna – 4
Sofija Eitutytė – 3
Voldemars Petersons – 2
Kali – 2
Laimingu Būti Lengva – 0
La forza – 0
Group 120 – 0

כמו שעיניכם רואות, מידי פעם בפעם השופטים מעניקים לשני שירים את אותו הניקוד, בעוד כמות נקודות אחרת אינה קיימת.

השידור מתחיל במבט חטוף לחזרות של שירי הערב ושיחות עם המתמודדים. רק אז נכנסים לאולם. מנחי הערב הם Gabrielė Martirosianaitė ו-Giedrius Masalskis. השניים מציגים את שלושת השופטים, והתחרות מתחילה….

Laimingu Būti Lengva – Pasaulio vidury – סטלנים מקומיים בשיר סטלה לא ברור. הם ספק היפסטרים, ספק בטלני רחוב, שעישנו ובלעו יותר מידי חומרים אסורים. באמצע ההופעה הסולן מרכיב משקפי שמש. זו בלדת סינגר-סונגרייטר עם אלמנטים של רוק רך. זה בעיקר לא זכיר, שיר מעגלי מאד, עם מקצב ילדותי ובסיסי מאד. הפימזון מושר על ידי אדם מבוגר מעט… הם מזכירים את פורטוגל בשיר? 2/5.

לאחר השיר הראשון, Monika Marija מובילה בהצבעה. Laimingu Būti Lengva, שהופיעו עכשיו, נמצאים במקום העשירי.
תמונה29.png

Voldemars Petersons – Dancing with the Stars – בין כותבי השיר נמצא Ashley Hicklin הבריטי, מי שבשנה שעברה כתב שני שירים לקדם הבריטי ואחד לקדם ההונגרי והיה בין כותבי בלגיה 2010 ו-2014, כתב בעבר גם ל- Michael Schulte ול-Tom Dice. עוד בכותבים Christopher Wortley, שכתב גם הוא שירים רבים לקדמים שונים, ביניהם "Legends" של Asanda מהקדם הבריטי של השנה שעברה. הוא גם בין הכותבים של השיר Gabriela Ždanovičiūtė שלא העפילה מרבע הגמר הראשון. מדובר בבלדת פופ פשוטה למדי, גנרית, הזמר נראה כמו הומלס שזרקו עליו חליפה. השיר חובבני למדי ונשמע כמעט משורבט 2/5.

אחרי ההופעה של Voldemars, אין שינוי בזהות המובילה בטבלה. Laimingu Būti Lengva, שהופיעו ראשונים, עולים למקום השביעי.
תמונה30.png

La forza – Leisk tave paguosti – שלישיית נשים עם קולות מצו סופרן עדינים ונשיים. הן עולות בשמלות לבנות, שנראות זולות, כמו של מלוות באירוויזיון 1999. גם בלדת הפופ הזו שייכת לתקופה ההיא. בלדה קיטשית, אבל אפילו מהבחינה הזו היא לא אפקטיבית. אני מעריך את הווקליות שלהן ואת הכריזמה, שלא היו לאלו שהופיעו לפניהן, אבל זה שיר די נוראי 2/5.

מבחינת הטלווטינג, Jurgis Brūzga עדיין מקום שני. Dagna, שטרם הופיעה, עולה למקום השלישי. Voldemars Petersons, שזה עתה הופיע עולה למקום הרביעי. La forza נשארות במקום האחרון.
תמונה31.png

Sofija Eitutytė – My 7th Life – מה פשר כותרת השיר? השיר נכתב על ידי צוות גרמני-אמריקאי. זו בלדה עד מידטמפו, המושר על ידי זמרת חסרת כריזמה, אבל ווקליסטית סבירה, עולה בשמלת תחרה לבנה. השיר מתכתב עם הסגנון של איימי ויינהאוס, מן פופ-בלוזי, אבל כזה שלא מבושל עד הסוף, כמו רוב השירים כאן. עם זאת, יש כאן פוטנציאל לא ממומש. חלקים בשיר חזקים משמעותית מחלקים אחרים, והכל לא מצליח להתחבר לכדי שיר אחד עם הוק ברור. 3/5.

אחריה ההופעה של Sofija, למקום החמישי עולים Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, שטרם הופיעו. Sofija עצמה עולה מקום אחד למקום העשירי, La forza עולות למקום השמיני.
תמונה32.png

Antikvariniai Kašpirovskio Dantys – Mažulė – השיר הוא חגיגה של פולקלור מקומי, בשילוב מוזיקת היפ-הופ מטופשת למדי. זה השיר הראשון, שמצליח לשכנע, בעיקר כי הוא מתפקד כ-novelty act. למעט הסולן, הלהקה לבושה במה שנראה כמו פארודיה על היפ-הופ עם שרשראות וחולצות מנומרות. אם מתעלמים מההופעה החובבנית והטיפשית, מדובר בשיר קליט, שעובד מאד טוב בסטודיו 3/5.

אחרי ההופעה של AKD, הם עולים למקום השני ונמצאים קרוב מאד ל-Monika Marija. למקום הרביעי יורד Jurgis Brūzga, שטרם הופיע. La forza יורדת למקום העשירי. Voldemars Petersons יורד לשישי, Sofija Eitutytė עולה למקום החמישי.
תמונה33.png

Dagna – The Rush – דגנה עולה בתלבושת חללית כמעט: שמלה לבנה-אדומה עם שובל ושרוולים אדומים, זה יוצר אפקט מרשים של משהו עתידני. ההפקה האלקטרונית תורמת לאפיל העתידני של השיר. זה אלקטרופופ-טכנו עם הפקה ניינטיזית מאוחרת. המצלמה נעה בתזזיתיות והאורות האדומים בוידאוארט מוסיפים עוד תזזיתיות. המבטא שלה טוב והווקליות שלה נהדרת. היא מצליחה לשיר את השיר הלא פשוט הזה, ובעל הפוטנציאל הלא מבוטל. מזכיר לפרקים את Aminata, ואם יעבור שדרוג יכול להיות מאד טוב 3/5.

בטלווטינג, AKD עולים למקום הראשון, Dagna עולה לשני, Jurgis Brūzga עולה לשלישי. La forza ממשיכות להתדרדר.
תמונה34.png

Jurgis Brūzga – CTRL ALT DELETE – בין כותבי השיר נמצאים יורגיס עצמו ו-Andrius Kairys, שהיה בין כותבי ליטא 2011. יורגיס עולה בחליפה מפוספסת אדומה-תכולה. זה מידטמפו RnB א-לה ברונו מארס, צליליים בלוזיים אורבניים והפקת אלקטרו עדינה. יש C Part שנשמע אינדי אלקטרוני ונשמע לא קשור לשיר. הקול שלו מעט מנוזל, וזמר אחר אולי היה יכול לעשות עם זה משהו מעניין יותר. כרגע זה בינוני למדי 2/5.

ומה קורה בטלווטינג? La forza יורדות למקום ה-12. חוץ מזה אין שינוי בטבלה.
תמונה35.png

Kali – Don‘t B3long – השיר נפתח בצלילי גיטרה חשמלית, כאילו אנחנו הולכים לשמוע בלדת רוק אלטרנטיבית (ואנחנו לא). קאלי מנסה לשיר מה שנשמע כמו שיר היפ-הופ ופופ עם השפעת מוזיקה אורבנית. ההפקה של השיר רנדומלית למדי. השיר עצמו נשמע משורבט ומאולתר. ההופעה חסרת כריזמה. קאלי עולה במכנס אדום, נעליים לבנות וז'קט ג'ינס כחול בהיר. הוא מביט מעלה לאורך כל ההופעה ולא מתקשר לא עם הקהל ולא עם המצלמה. חלש מאד 2/5.

בטלווטינג, Kali, שעכשיו הופיע, עולה למקום העשירי, La forza יורדות למקום ה-13 והאחרון.
תמונה36.png

Cheri – Again – שרי מתחילה את השיר על האורגן (כנראה לא היה תקציב לפסנתר). זו בלדת RnB, שנשמעת אורגנית, כנה ומלודית מאד. הקול של שרי מותאם לשיר, המבטא טוב. לכאורה לא חסר כאן כלום. רק שהשיר לא חזק מספיק, הוא חמוד, אבל לא יותר מזה. היא קמה בבית השני וחושפת בעיות אפנתיות קשות, דוגמת מכנסי סן טרופז, חולצת בטן, מעיל עור גדול ממידותיה ונעלי עקב. צלב כחול גדול מתעופף על הוידאוארט מעליה ומאחוריה 3/5.

בטלווטינג, Cheri יורדת למקום התשיעי, Kali עולה לשישי, Jurijus, שטרם הופיע, עולה למקום ה-11.
תמונה37.png

Group 120 – No Doubt – הצמד עולה באימנויות אדומות ומכנסיי ברמודה אדומים רחבים. מה זה השיר הזה? זה זרק אותי למונטנגרו 2013 קצת, אבל זה הרבה פחות טוב. היפ-הופ עם פזמון פופי מידטמפואי. הם בעיקר צועקים המון, משלבים ראפ פה ושם, נותנים צ'פכות זה לזה. אני חושב שהם עצמם טובים ובעלי פוטנציאל יותר מהשיר המקושקש הזה 2/5.

בטלווטינג, Cheri קופצת למקום החמישי, Voldemars Petersons יורד לעשירי. 120 שהופיעו עכשיו עולים למקום השמיני.
תמונה38.png

Monika Marija – Criminal – אחת הפייבוריטיות לניצחון, ומי שהגיעה למקום השני בקדם של השנה שעברה. השיר נכתב בשיתוף כותבים שבדיים, ואכן נשמע כמו ריג'קט של המלודיפסטיבלן. זו בלדת פופ משתפכת, בלודית מאד, א-לה קלי קלרקסון, אמריקאית מאד. מוניקה עולה בתלבושת אדומה, שמלה מעור ובד, על הראש מולבש לה מה שנראה כמו קורי עכביש העשויים משערות. ויזואלית זה מחריד. השיר עצמו מאד אפקטיבי, מלודי ופורט על כל הנימים הנכונים. אם וכאשר תגיע עם השיר לשלבים מתקדמים יותר, היא חייבת להחליף את השמלה.

אז מה קרה בטלווטינג? Monika Marija עולה למקום השלישי, 120 עולים למקום החמישי, Jurgis DID & Erica Jennings, שטרם הופיעו, עולים למקום השמיני.
תמונה39.png

Jurijus – Run With the Lions – גם בין כותבי השיר הזה ניתן למצוא את Ashley Hicklin. עוד בין הכותבים Eric Lumiere האמריקאי, שכתב מספר שירים לקדמים השונים בשנים האחרונות. Jurijus הוא פרפורמר אפקטיבי למדי, שיודע לעשות אהבה עם המצלמה. השיר עצמו אפקטיבי גם כן, המנוני ובעל מבנה מעט שבלוני וצפוי, אך כזה שעומד בזכות עצמו. הסגנון הוא OneRepublic לעניים, ונכון שזה יתקשה לבלוט על בימת האירוויזיון, אבל לשלב זה זה מספיק 3/5.

בטלווטינג, Jurijus קופץ למקום השישי.
תמונה40.png

Jurgis DID & Erica Jennings  – Sing – השיר נכתב על ידי הצמד, שהם גם בעל ואישה. הוא ייצג את המדינה באירוויזיון 2010 כחלק מהרכב, היא ייצגה את המדינה ב-2001 כחלק מהרכב אחר. איזה שיר דבילי ומפתיע בטיפשותו. אני לא בטוח אם זה פארודיה או שזה ניסיון לעשות מוזיקת רחוב אמיתית. זה שיר קצבי פולק-פופי מחויך ואופטימי, אבל ילדותי מאד. המילה Sing חוזרת על עצמה יותר מידי במהלך השיר. גשם של קונפטי יורד עליהם לקראת סוף השיר. תודה לאל שזה נגמר 2/5.

בטלווטינג, Jurijus עולה למקום הראשון, Jurgis DID & Erica Jennings עולים לשביעי, Sofija Eitutytė עולה לשמיני.
תמונה41.png

הערב מתקדם והטלווטינג נסגר…
תמונה42.png

קולות הקהל מתורגמים ל-1-8, 10 ו-12 ובשקלול קולות הקהל והשופטים מתקבלות התוצאות הבאות, כאשר העולים לשלב הבא מודגשים:

 1. Jurijus – Run with the Lions
 2. Monika Marija – Criminal
 3. Jurgis DID & Erica Jennings – Sing!
 4. Antikvariniai Kašpirovskio Dantys – Mažulė
 5. Cheri – Again
 6. Jurgis Brūzga – CTRL ALT DELETE
 7. Dagna – The Rush
 8. Sofija Eitutytė – My 7th Life
 9. Kali – Don‘t B3long
 10. Group 120 – No Doubt
 11. Voldemars Petersons – Dancing with the Stars
 12. Laimingu Būti Lengva – Pasaulio vidury
 13. La forza – Leisk tave paguosti

דירוגי האישי לשירים הוא כדלקמן:

 1. Dagna – The Rush
 2. Antikvariniai Kašpirovskio Dantys – Mažulė
 3. Monika Marija – Criminal
 4. Cheri – Again
 5. Jurijus – Run With the Lions
 6. Sofija Eitutytė – My 7th Life
 7. Jurgis Brūzga – CTRL ALT DELETE
 8. Group 120 – No Doubt
 9. Laimingu Būti Lengva – Pasaulio vidury
 10. Jurgis DID & Erica Jennings  – Sing
 11. La forza – Leisk tave paguosti
 12. Voldemars Petersons – Dancing with the Stars
 13. Kali – Don‘t B3long

ניתן לצפות בתכנית המלאה כאן.

טרום גמר 4
כמו תמיד, הטלווטינג נפתח עוד לפני שהופיע השיר הראשון, והשופטים עצמם הצביעו בלילה בו צולמה התכנית. להלן ניקוד השופטים:

Monika Marija – 12
Saulės Kliošas – 10
Henry & Tommy Modric – 8
Queens of Roses – 7
Živilė Gedvilaitė – 7
Soliaris & Foreign Souls – 7
Alen Chicco – 4
Gabrielė Rybko – 3
Valerija Iljinaitė – 2
Indrė Juodeikienė – 1
Elizabeth Olshey – 0

כמו שעיניכם רואות, מידי פעם בפעם השופטים מעניקים לשני שירים את אותו הניקוד, בעוד כמות נקודות אחרת אינה קיימת.

השידור מתחיל בתקציר התכנית הקודמת, מבט חטוף לחזרות של שירי הערב ושיחות עם המתמודדים. רק אז נכנסים לאולם. מנחי הערב הם Gabrielė Martirosianaitė ו-Giedrius Masalskis. השניים מציגים את שלושת השופטים, והתחרות מתחילה….

Valerija Iljinaitė – Scars Are Beautiful – ואלריה מופיעה עם שמלה שחורה, חלקה מעור, עם רקדן בעל מראה אנדרוגיני/אימואי מאחוריה. השיר הוא מידטמפו עם מקצב אלקטרוני. כותבות השיר הן צמד האחיות הבלתי אפשריות Ylva and Linda Persson. זה נשמע אותנטי כמו כל שיר שהן כותבות, כלומר לא אותנטי בכלל. הכי סתמי ובינוני שיש 2/5.

לאחר השיר הראשון, Henry & Tommy Modric מובילים בהצבעה. Valerija Iljinaitė, שעתה הופיעה, נמצאת במקום השביעי.
תמונה43.png

Indrė Juodeikienė – Bad Option – אם אני מבין נכון, השיר נכתב על ידי כותבים גרמניים. אחד מהם, Koos Kamerling, היה בין כותבי שירה של Barbora Mochowa בקדם הצ'כי השנה. השיר הזה הוא פופ-דאנס קליל. אינדרה עולה עם ז'קט נוצות אפור-שחור וחצאית עור. עמה שתי רקדניות ורקדן. זה קליט מאד, בעל מלודיה פריכה וצפויה. לשיר לוקח זמן להתרומם עד לפיזמון שהוא החלק הלהיטי שבו. זה יכול לבלוט בקדם, אבל יילך לאיבוד בתחרות של הגדולים 3/5.

אחרי ההופעה של Indrė, התוצאות משתנות מעט, כולל בטופ 3, המכיל שירים שטרם הופיעו. שני השירים שזכו להופעה דווקא לא זזים ממקומם.
תמונה44.png

Alen Chicco – Your Cure – אלן צ'יקו הוא אמן דראג. הוא עולה באאוטפיט סגול, מלווה ברקדן הלבוש דומה. זה אינדי פופ דרמטי, הפיזמון כבר אלקטרופופ טכנואי. בבית השנה הוא מחליט לנוע על כיסא גלגלים על הבמה, מה שנראה כחוסר טעם. בפיזמון השני הוא נותן בפלצט. היה לזה פוטנציאל, אבל השיר מאד מבולגן ומלא שטיקים שלא לצורך 2/5.

מבחינת הטלווטינג, Elizabeth Olshey עולה למקום השני, Indrė Juodeikienė לרביעי, Alen Chicco לחמישי.
תמונה45.png

Queens of Roses – Runaway – להקת הבנות הלא ברורה הזו חוזרת להזדמנות נוספת. החמישייה עולה בחליפות ושמלות אדומות. השיר הוא פופ מידטמפו חובבני למדי עם הפקה זולה, שנעשתה במרתף. הפיזמון כולל מילה אחת, החוזרת מספר פעמים. זה רפטטיבי ולא אפוי 1/5.

אחריה ההופעה של QoR, למקום הראשון עולה Alen Chicco.
תמונה46.png

Živilė Gedvilaitė – Learn from Your Love – היא נראית כמו פליטת הלהקה שזה עתה הופיעה. השיר עצמו מנסה להיות פאוור-בלאד, אבל הפיזמון הוא רק צעקות של כותרת השיר שוב ושוב. זה לא הופך את השיר לעצמתי, אלא למתאמץ. שיר מתיש 2/5.

אחרי ההופעה של Živilė, היא עולה למקום השמיני. Queens of Roses עולות למקום השלישי, Elizabeth Olshey יורדת לחמישי, Indrė Juodeikienė יורדת לשישי, Valerija Iljinaitė מתדרדרת למקום התשיעי.
תמונה47.png

Elizabeth Olshey – Never Enough (Of Your Love) – אליזבת' כבר ניסתה את מזלה בקדם המקומי, אך שנראה שהניסיון שלה הפעם מעט נואש. היא עולה בחולצה כסופה-שחורה וטייץ שחורים, לצידה שתי רקדניות בלבוש דומה. אין לה פרסונה בימתית כדי לתת לזה את ההופעה שהיא מנסה לתת. המבטא שלה מורגש, והשיר שהוא אלקטרופופ מידטמפואי עד קצבי, הוא הכי סתמי שיש, ונדמה שהמילים לא תמיד משתלבות עם המלודיה. יש כאן ניסיון לתפור להיט א-לה Dua Lipa, אבל זה הכי לא 2/5.

בטלווטינג, Živilė Gedvilaitė קופצת למקום השלישי, Elizabeth Olshey עולה לרביעי, Queens of Roses יורדות לחמישי, Soliaris & Foreign Souls יורדות לשישי ו-Indrė Juodeikienė לשביעי.
תמונה48.png

Gabrielė Rybko – Lay It Down – אם אליזבת' ניסתה להיות דואה ליפה, אז גבריאלה מנסה להיות Bebe Rexha. היא עולה בשמלה קצרה עם צמד רקדנים. הפיזמון חזק ונדמה שהשיר הזה יותר מבושל ומהודק מבחינה מלודית משאר ה"להיטים" ששמענו עד כה בקדם הזה. מאחורי השיר עומדת Laurell Barker, מי שנמצאת בין הכותבים של השיר הבריטי השנה, "Bigger Than Us", בין כותבי השיר "Tempo" של Margaret למלודיפסטיבלן, הייתה מכותבי השיר של Renaida במלודיפסטיבלן 2018, מכותבי "Legends" של Asanda בקדם הבריטי ב-2018 ומכותבי השיר השווייצרי לאירוויזיון 2018, "Stones" של Zibbz, שלא העפיל לגמר התחרות 3/5.

Saulės Kliošas – Laiko mašina – ההרכב זכה באחד מטרומי הגמר בשנה שעברה, אך כאמור לא זכה בקדם. הם חוזרים עם השיר הזה, שנדמה שונה מאד באווירה שלו מהשיר הקודם שלהם. זה יותר פופ תעשייתי ניו-ווייבי של האייטיז בבתים, כאשר בפיזמון זה יותר ג'אז הנח על קולה החם של הסולנית ועומד בסתירה לניכור שבבתים. הסולנית עולה באאוטפיט שחור שכמעט כולו מעור. עמה שתי מלוות החובשות קסדות. זה אחד השירים החזקים ששמעתי בקדם השנה. ההפקה שלו מעט גנרית, אבל זה בקלות יכול לקבל שדרוג בסטודיו 3/5.

בטלווטינג, Elizabeth Olshey עולה למקום הראשון, Henry & Tommy Modric יורדים לרביעי, Soliaris & Foreign Souls עולים לחמישי, Queens of Roses יורדות לשישי.
תמונה49.png

Soliaris & Foreign Souls – Song of My Life – רוק-פופ עם פיזמון RnBאי לא חזק מספיק. האווירה טובה, הקולות מצויינים, במיוחד של זמרי הליווי, השיר זורם, אבל שוב הפיזמון נשמע נורא פשוט ומוכר מידי. ועדיין זה שיר בגוד וייבז, שמרענן לשמוע בליין אפ הנוכחי. לקראת סוף השיר – קטע ראפ לא רע של אחד מחברי הלהקה 3/5.

בטלווטינג, Saulės Kliošas עולים מקום אחד למקום התשיעי.
תמונה50.png

Monika Marija – Light On – מוניקה משנה מראה מהשבוע שעבר, ולובשת שמלת וינטג' לבנה. היא נראית כמו כוכבת הוליוודית משנות ה-40 או ה-50. הביצוע מדויק והיא אחת המועמדות לניצחון בקדם הזה עם השיר הזה. זו בלדת פופ מודרנית, א-לה אדל. שיר חזק וקומפטטיבי מאד, בנוי כהלכה עד לשיא 3/5. בין כותבי השיר נמצא Martin Wiik, שכתב ל-David Bisbal ו-Jedward.

בטלווטינג, Monika Marija כובשת את המקום הראשון! Elizabeth Olshey יורדת לשלישי, Soliaris & Foreign Souls עולים לרביעי, Živilė Gedvilaitė יורדת לשישי, Queens of Roses יורדות לשביעי, Saulės Kliošas עולים לשמיני.
תמונה51.png

Henry & Tommy Modric – Neverpart – דואט של שני גברים בחליפות עם עניבות פרפר, בבלדת פרנק סינטרה שקטה. זה Easy listening, פופ של פעם, עם פיזמון רפטטיבי. זה נע על הקו של בין מרענן למשעמם 3/5.

אז מה קרה בטלווטינג? , Soliaris & Foreign Souls עולים למקום השלישי, Henry & Tommy Modric עולים בחזרה לרביעי.
תמונה52.png

הערב מתקדם והטלווטינג נסגר…
תמונה53.png

קולות הקהל מתורגמים ל-1-8, 10 ו-12 ובשקלול קולות הקהל והשופטים מתקבלות התוצאות הבאות, כאשר העולים לשלב הבא מודגשים:

 1. Monika Marija – Light On
 2. Henry & Tommy Modric – Neverpart
 3. Soliaris & Foreign Souls – Song of My Life
 4. Saulės Kliošas – Laiko mašina
 5. Živilė Gedvilaitė – Learn from Your Love
 6. Alen Chicco – Your Cure
 7. Queens of Roses – Runaway
 8. Elizabeth Olshey – Never Enough (Of Your Love)
 9. Gabrielė Rybko – Lay It Down
 10. Valerija Iljinaitė – Scars Are Beautiful
 11. Indrė Juodeikienė – Bad Option

דירוגי האישי לשירים הוא כדלקמן:

 1. Saulės Kliošas – Laiko mašina
 2. Gabrielė Rybko – Lay It Down
 3. Monika Marija – Light On
 4. Soliaris & Foreign Souls – Song of My Life
 5. Henry & Tommy Modric – Neverpart
 6. Indrė Juodeikienė – Bad Option
 7. Alen Chicco – Your Cure
 8. Valerija Iljinaitė – Scars Are Beautiful
 9. Elizabeth Olshey – Never Enough (Of Your Love)
 10. Živilė Gedvilaitė – Learn from Your Love
 11. Queens of Roses – Runaway

ניתן לצפות בתכנית המלאה כאן.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.