2020: מלטה – סיקור The X Factor, פרקים 8-10

ברוכים הבאים להמשך הסיקור של The X Factor Malta, שנבחר כפלטפורמה לבחירת הנציג המלטי לאירוויזיון 2020. בפרק הקודם חולקו המתמודדים והשופטים לארבעה קטגוריות. בפרקים שלפנינו השופטים מסננים את המתמודדים שהגיעו לשלב זה באמצעות "שלב ששת הכיסאות". יש מקום רק ל-6 מתמודדים מכל קטגוריה (בנות, בנים, הרכבים ומעל 25), כך שאת השלב הזה נסיים עם 24 מתמודדים. להזכירכם, ארבעת השופטים שישפטו את האודישנים הם Howard Keith Debono, Ira Losco, Alexandra Alden ו-Ray Mercieca. המנחה הוא Ben Camille.

פרק 8 – שלב ששת הכיסאות
אחרי ראיון עם השופטים מאחורי הקלעים, Camille עולה להלהיב את הקהל ומציג את השופטים. ראשונות להיבחן עולות הבנות. המתמודדת הראשונה היא Jelena Attard, הבוחרת לשיר את "Set Fire to the Rain" של Adele. היא שרה טוב, אבל בגשר היא רצה לפני המלודיה. לבחור בשיר של Adele זה תמיד מאד ריסקי. ניכר כי השופטים לא מתרשמים. אלכסנדרה שמה לב שהטיימינג שלה לא היה מדויק ואומרת שנקודות החולשה שלה גרמו לה לשאול את עצמה האם יש לה מקום בשלב הבא. ריי חושב שצריך לתת לה מקום על ששת הכיסאות. אירה נותנת לה את הכיסא הראשון.

אחריה עולה Danika Cutajar. היא בוחרת לשיר את "Seven Nation Army" של The White Stripes. ביצוע שונה, מלודי מאד ויש לה אופי. הביצוע לא מראה כל כך יכולת קולית, אבל כן מראה הרבה נוכחות בימתית ואת ה-X Factor הנחוץ כל כך. אלכסנדרה חשבה שההופעה הייתה מאד engaging, אבל שהיא יכלה לתת יותר. ריי רוצה לראות יותר אנרגיה וכעס. אירה נותנת לה את הכיסא השני.

אחריה עולה Marija Bellia. היא מבצעת את "Bad Romance" של Lady Gaga. היא עולה לביצוע עם גיטרה ונותנת לשיר טוויסט אחר. עם מלטה רוצה לצאת מהשטנץ של עצמה, היא צריכה לבחור משהו כזה, מישהי כמו Bellia. יש כאן קצת יומרה, אבל היא מצליחה להדליק את הקהל וזו נקודה לזכותה. היא פוצחת בקטע ראפ, שבו היא מציינת שהיא רוצה את הכיסא הפנוי. משעשעת. אלכסנדרה אומרת שאירה טיפשה אם לא תתן לה את הכיסא השלישי. אירה אכן נותנת לה את הכיסא השלישי.

הבאה בתור היא Julia Camilleri. היא מבצעת את "Ready or Not" של Bridgit Mendler. אני לא מוצא זכר לאודישן הראשון שלה. הביצוע צעיר ומאד עדכני, אבל מעט משעמם. אלכסנדרה חושבת שיש לה קול טוב, אבל ההופעה לא הלכה לשום מקום והייתה חסרת עומק. האוורד מסכים. ריי חושב שהיא דבר טוב, שמגיע בחבילה קטנה ושניתן לעבוד איתה. אירה מחליטה לתת לה את הכיסא הרביעי.

אחריה עולה Karin Duff המעיקה. היא בוחרת לבצע את "Dangerous Woman" של Ariana Grande. קשה שלא להשוות לגרסת המקור, והגרסה של Duff מאד חלשה מכל בחינה. היא מזייפת, לוחצת חזק מידי ובאופן כללי נותנת הופעה חסרת ניצוץ. האוורד חושב שהיא שונה. ריי אהב שהיא מתחברת לקהל וחשב שזו אחת ההופעות הטובות של הערב (באמת?!). אירה נותנת לה את הכיסא החמישי.

תורה של Lisa Marie Tabone. היא בוחרת לבצע את "Sorry, Not Sorry" של Demi Lovato. למעט התגלצ'ות קטנה בפיזמון, הביצוע מאד טוב, אולי הכי טוב עד בפרק זה עד כה. לעומת האודישן הראשוני שלה, היא יוצאת משטנץ הריאליטי-שירה ומוכיחה יכולות. יש לה אופי והיא מאד רלבנטית. אלכסנדרה חושבת שההופעה הייתה מבולגנת. אירה חושבת אחרת, ונותנת לה את הכיסא השישי והאחרון.

לבמה עולה Charisse Vassallo. היא בוחרת לבצע את "Hold My Hand" של Jess Glynne. הראשונה לבצע בלדה הערב, מה שצפוי להיות אפקטיבי… היא מתחילה בקטן ומצליחה לרגש. היא משתנקת ותווים בורחים לה פה ושם, אבל החבילה הכוללת נשמעת טוב. היא נותנת בפלצט בסוף השיר, מה שעוזר לה למכור את הביצוע כולו. אלכסנדרה אומרת שהיא כמו נסיכה מסרט של דיסני וכי הקול שלה מלאכי. אירה מחליטה לתת לה כיסא, מה שאומר שאחת הבנות שכבר קיבלו כיסא, תלך הביתה. היא בוחרת לתת את כיסא מס' 1, מה שאומר ש-Jelena Attard, הולכת הביתה.

המשחק נעשה קשוח. הבא בתור היא Kylie Meilak. היא בוחרת לבצע את "Missed" של Ella Henderson. זה ביצוע טוב, אך נעדר אישיות לטעמי. היא לא מצליחה לבלוט לי בשום צורה ועושה רושם של זמרת טכנית מאד. אלכסנדרה טוענת שלא התחברה, ריי אומרת שמשהו בנעורים שלה לא עבר בהופעה. אירה מחליטה לוותר על המועמדת.

הבאה בתור היא מישהי שהתרשמתי ממנה באודישן, Jasmine Abela. היא מבצעת את "Side to Side" של Ariana Grande. נדמה של-Abela יש את כל מה שנדרש. היא נראית מצוין, יודעת להופיע על במה, ומעל הכל נשמעת מצוין. היא גם בוחרת שיר נכון מאד, עדכני מאד, לא מלטי מאד. הקהל מריע. היא מקבלת מחמאות מכל השופטים. אירה מחליטה לתת לה את כיסא מספר 4, מה שאומר ש-Julia Camilleri הולכת הביתה.

Destiny. למישהו יש ספק בכך שהיא תגיע לשלב ההופעות החיות. מי תלך הביתה כדי לפנות עבורה את הכיסא? היא בוחרת לשיר את "Don't Call Me Up" של Mabel. זה מצוין שהיא לא בחרה לבצע קלישאה. היא מוכיחה שהיא רלבנטית כזמרת פופ, ולא רק כילדה-זמרת. משהו בקול שלה לא עושה לי טוב, יש לה קול מאד גרוני, שקשה לי לשמוע. הביצוע גם צעקני קצת. מצד שני, זה מייחד אותה. הנוכחות הבימתית שלה לא מוטלת בספק. אלכסנדרה מחמיאה לה על השליטה בקולה ועל הביטחון שלה. ריי חושב שהיא נתנה את כל כולה. אירה מחליטה לתת לה את כיסא מספר 2, מה שאומר ש-Danika Cutajar הולכת הביתה.

המועמדת בעלת השם הישראלי, Maria Ellul, היא הבאה בתור. השיר שהיא בחרה הוא "Eye of the Needle" של Sia. היא קצת מזכירה את חברות להקת Little Mix. יש לה קול מרגיז, מן שטיקים קטנים כאלה שהיא עושה בקול. אולי באמת עדיף שהיא תהיה בלהקת בנות מאשר אמנית סולו. לא חושב שהיא סחבה את השיר הזה. אירה מפרגנת לה עם מעט הסתייגות. היא מחליטה בכל זאת להעניק לה כיסא, את כיסא מס' 1. מה שאומר ש-Charisse Vassallo הולכת הביתה.

המתמודדת הבאה היא Justine Shorfid. היא מבצעת את "Man Down" של Rihanna. יש לה קול עמוק ומרשים. היא מאד שונה ממי ששמענו עד כה. מגיע לה מקום בשלב הבא. היא פוצחת בקטע פופ-רגאיי מצוין, ומוכיחה שהיא יותר מסתם קול יפה, היא גם וירטואוזית. הקהל מת עליה. אירה נותנת לה מקום בשלב הבא, אבל לא יודעת במי להחליף אותה. היא מחליטה לעשות דו קרב בין Maria Ellul ל-Lisa Marie Tabone. האחרונה מבצעת את "Fallin'" של Alicia Keys, בעוד Ellul מבצעת את "Edge of Glory" של Lady Gaga. מדובר בקרב צעקות, אבל ברור ש-Tabone היא הזמרת הטובה יותר. למרות זאת, אירה מחליטה לשלוח את Lisa Marie Tabone הביתה. אין לה מושג מה היא עושה.

המתמודדת האחרונה לתכנית זו היא Gail Attard. היא בוחרת לבצע את "Take Me to Church" של Hozier. זה קצת ביצוע טיפוסי של ריאליטי-שירה, שבו היא מפגינה בעיקר את יכולת הצעקה שלה. עם זאת, לאור הבנות שנבחרו לשבת על הכסאות בתום השלב, אני לא בטוח שהיא צריכה ללכת הביתה. אלכסנדרה אומרת שיש הרבה עומק בקולה. אירה מחליטה לתת לה את כיסא מס' 1, מה שאומר ש-Maria Ellul הולכת הביתה.

אלו שש הבנות שעלו לשלב הבא:

75625508_425545438126371_3391459558793674752_o

ניתן לצפות בפרק המלא כאן.

פרק 9 – שלב ששת הכיסאות
אחרי הקדמה ארוכה, הגיע שלב סינון ההרכבים. האוורד נשאל על ידי אלכסנדרה מה הוא מתכנן בתור האחראי על ההרכבים השנה, והוא עונה לה במלטית… אז אין לי מושג מה הוא אמר. האוורד מאחל בהצלחה לכל המתמודדים והתחרות מתחילה.

ראשונות להתמודד הן שלישיית הבנות Level 3. הן בוחרות לשיר את "Say My Name" של Destiny's Child. העיבוד מבולגן למדי ודי הורס להן את האודישן. ווקלית הן לא מדויקות, לא בקצב, לא בהרמוניה. מיד לאחר מכן הן עוברות ל-"Say My Name" של David Guetta, Bebe Rexha & J Balvin. לא הרבה יותר טוב… אודישן גרוע מאד לפתוח איתו את התכנית. ריי מציין שהיו בעיות בווקליות שלהן והן לא שיכנעו אותו שהן נהנות. משום מה, האוורד מחליט לתת להם כיסא, כיסא מס' 1.

הבאים בתור הם הצמד D-VISION. הם בוחרים לבצע את "Only Human" של Jonas Brothers. זה לא מדהים, אבל הם חמודים מאד. שוב, הג'ינג'י שר ומופיע הרבה יותר טוב מהצלע השני… במובן זה הם לא טובים כצמד, כי ברור מי חזק יותר. בגדול, אודישן כיפי. ריי חושב שזו הייתה בחירה טובה של שיר. אלכסנדרה אומרת שהיא מופתעת כמה הם עובדים טוב ביחד, אבל צריכים לעבוד על ההופעה שלהם. האוורד נותן להם את כיסא מס' 2.

הבאות בתור הן בנות Sweet Chaos. הן מבצעות את "Telephone" של Lady Gaga and Beyoncé. יש להן הרבה אטיטוד ויותר ביטחון בימתי מהרכב הבנות הראשון. ווקלית, גם הן לא מדהימות, אבל מעט יותר טובות. יש שם כמה בנות שנשמעות טוב, אבל הן צריכות לחפות על האחרות שלחלוטין מזייפות. אירה לוסקו נהנית משום מה. אלכסנדרה אומרת שהן גורמות לזה לעבוד. האוורד נותן להן את כיסא מס' 3.

ועכשיו שלישיית הבנות Chord. הן בוחרות לבצע את "Breathing" של Hamzaa. זו בלדת פופ-Soul, שהן מבצעות יפה. יש שם ווקליסטיות טובות ונכון לעכשיו זה האודישן הטוב של הערב. יכולות קוליות מרשימות. אין לי ספק שהן יגיעו לשלב ההופעות החיות. הן עוברות לשיר את "One Kiss" של Calvin Harris and Dua Lipa. הן זוכות למחמאות מכל השופטים. האוורד נותן להן את כיסא מס' 4, מן הסתם.

עוד שלישיית בנות. לא יהיה מקום להרבה כאלו בהופעות החיות… הפעם מדובר ב-Reign. הן בוחרות לבצע את "Sound of Silence" של Simon & Garfunkel בגרסת Disturbed. זה בעיבוד של האחרונים, ווקלית הן מן הסתם לא יעשו את זה בגרסת המטאל.. בכל זאת, מלטה. זה נשמע לי נורא נורא קריוקי. מאד לא מרשים. זה שיר שצריך לגעת בו בחרדת קודש, והן פשוט עושות בו שפטים. זה קצת כמו הופעת מורות בבית ספר, מצטער. הקהל אוהב אותן. ריי אוהב את ההרמוניות שלהן. אלכסנדרה אומרת שזו הייתה בחירה טובה מאד של שיר, אבל שיש התנגשות מטרות בין הבנות. מעניין. האוורד מחליט להעניק להן את כיסא מס' 5.

הגיע זמן הצמד Yazmin and James. הן מבצעים את "Tell Me That You Love Me" של James Smith. הבחור נשמע מאד לא טוב, כמו הופעת קריוקי. Yazmin היא הצלע החזק בצמד, אבל הכל עדיין מאד חובבני לטעמי. המונוטניות של השיר לא עוזרת להם יותר מידי וחושפת אותם בחיוורונם. גם אותם הקהל מאד אוהב. ריי שמח שהם התאחדו, כי ההתלהבות של הקהל אומרת הכל. אלכסנדרה חושבת שזה היה מקסים ומתוק. האוורד מחליט להעניק להם את הכיסא האחרון, כיסא מס' 6. מה שאומר, שמשחקי הרעב יחלו אוטוטו.

עוד שלישיית בנות. הפעם מדובר ב-6Teen. הן בוחרות לבצע את "Hey Mama" של David Guetta and Nicki Minaj, Bebe Rexha and Afrojack. זה שיר כיפי והן נשמעות לא רע, אבל יש להן בעיה של טיימינג והן לא משתחררות מספיק עם השיר. האנרגיה שהשיר מצריך לא שם וזה טיפה כבד. מצד שני, היו גרועות וגרועים מהן שכרגע יושבים על אחת מששת הכיסאות. אין ספק, שמגיע להן להחליף הרכב אחד. ריי חושב שהן הפגינו גישה חיובית. אלכסנדרה חושבת שהשיר לא עבד עבור כל אחת מחברות ההרכב. האוורד מחליט לתת להן כיסא, למרות שהוא מסויג. הן מקבלות את כיסא מס' 1, מה שאומר ש-Level 3 הולכות הביתה.

ועכשיו לשלישיית הבנים Rewind Aca.שלישיית גברים במשקפי שמש, מעילי עור וחולצות לבנות חושפות כרסות מכובדות. הם מבצעים את "Grease Lightning" מתוך המחזמר Grease. זה שלושה חבר'ה שהתשכרו בבר אחרי העבודה ועלו להופיע באיזה בר קריוקי במלטה. אם ההפקה רוצה הרכב שיהיה novelty act, אז הם יגיעו להופעות החיות, ולו בשביל לספק בידור לעקרות הבית של וולטה. אבל באמת שאין כאן כלום וזה נורא חובבני ואפילו לא משעשע. ריי חושב שהם כיפיים. אלכסנדרה מסכימה. נו באמת. האוורד מחליט לא לתת להם כיסא, תודה לאל.

הבאות בתור הן להקת בנות חסרת שם, נקרא להן No Name. הן מבצעות את "Who's Laughing Now?" של Jesse J. ביצוע מצוין ומקצועי יחסית, למה שראינו עד כה. לכולן קולות טובים והן יכלו להתמודד גם כסולניות. הן מחוברות מאד לסגנון ה-RnB וניכר שזה הכיוון שעליו הן צריכות ללכת. מצוין. האוורד נותן להן את כיסא מס' 1 ו-6Teen הולכות הביתה.

הבאים בתור הם הצמד Gemini. הם בוחרים לשיר את "All Day and Night" של Jax Jones, Martin Solveig, Madison Beer. הם נשמעים כמו צמד דאנס מהניינטיז. היא מתחילה סביר, הוא מושך מטה ומפספס את הקצב, ביחד הם ממשיכים באודישן רע וחובבני מאד. הם לא נשמעים טוב, לא ביחד ולא לחוד. היא אולי יכלה להיות בלהקת בנות, אבל בהחלט לא כסולנית. הוא לא צריך לשיר. ריי אומר שהשיר נשמע מיושן שהם זייפו. הוא לא חושב שצריך לתת להם כיסא. אלכסנדרה חושבת שהם מתוקים ביחד, אבל היא לא חושבת שהם מתאימים לבמה גדולה. האוורד נפרד מהם לשלום.

האודישן האחרון הוא של צמד הבנות Bloodline. הן בוחרות לבצע את "Poker Face" של Lady Gaga. העיבוד הוא מאד סבנטיזי, תיאטרלי משהו, אקוסטי. הן נשמעות טוב מאד ועושות רושם של שחקניות ואמניות קודם כל. יש להן קולות מלאי נשמה והן נשמעות טוב מאד ביחד. הבחירה יומרנית, אבל אחרי מה שראינו עד כה, זה מרשים. כל המנחים מחמיאים להן. האוורד בוחר להעבירן לשלב הבא, אבל לא יודע ממי להיפרד מבין ההרכבים שיושבים על ששת הכיסאות. הוא בוחר לעשות sing off בין D-VISION לבין Reign. הצמד D-VISION מבצעים את "Let Me Love You" של DJ Snake ft. Justin Bieber ונשמעים מצוין באקפלה. בנות Reign מבצעות את "Settle Down" של Kimbra אקפלה, ובאופן מפתיע גם הן נשמעות טוב מאד, ג'אזיות משהו. האוורד מחליט לתת את הכיסא הריק האחרון ל-Reign, מה שאומר ש-D-VISION הולכים הביתה בידיים ריקות.

האוורד מחליט לצרף להרכב No Name את אחת הבנות מההרכב 6Teen, שלא עלו לשלב הבא. אלו ששת ההרכבים שעלו לשלב הבא:

x-factor-malta-series-2-chair-challenge-groups-800x600

ניתן לצפות בפרק המלא כאן.

פרק 10 – שלב ששת הכיסאות
והפעם תורם של הבנים. ריי מתכונן לבחור את ששת ברי המזל.
המתמודד הראשון הוא Matt Blxck המצוין. הוא מבצע את "Rude Boy" של Rihanna בטוויסט אישי. אולי זה האקוסטיקה, אבל זה נשמע לחלוטין כמו קריוקי. הוא מנסה לתעל משהו אדג'י ומקורי, אבל זו לא הדרך. הוא לא מפגין שום יכולת ווקלית מרשימה. הוא נותן בקטע ריקוד. כל השופטים מתלהבים. ריי חושב שהוא איתגר את עצמו בשילוב של שירה וריקוד. הוא מעניק לו את כיסא מס' 1.

המתמודד השני הוא Jurgen Volkov. הוא בוחר לשיר מחרוזת של "Bohemian Rhapsody" ו-"Love of My Life" של Queen. פרדי מרקורי די פופולרי בשנה האחרונה… Volkov שר בעודו מנגן על האורגן. זה לא כזה מרשים. הוא כאמור מדלג ב-"Bohemian Rhapsody" על החלק שהוא לא בלדה… זה מעצבן אותי. הוא מאד בסיסי בשירה שלו, אבל יודע מה צריך לעשות כדי לעבוד על השופטים. כצפוי מהם, השופטים שופעי מחמאות. ריי חושב שהוא ווקליסט מדהים ומעניק לו את כיסא מס' 2.

המתמודד הבא הוא Jake Camilleri. הוא מבצע את "Let Her Go" של Passenger. הוא חמוד מאד. לאורך העונה הם חיפפו את הביצועים שלו, מה שגורם לי להניח שאין סיכוי לראות אותו בהופעות החיות. הביצוע חביב, אך חסר ביטחון. אלכסנדרה חושבת שיש לו קול יפה, קל להאזנה, אבל שהוא צריך לעבוד עוד קצת. לעומת שאר השופטים, ריי ממש אוהב את המתמודד ונותן לו את כיסא מס' 3.

המתמודד הבא הוא Logan Borg. הוא בוחר לבצע את "Love Me Tender" של Elvis Presley. ביצוע מאד מעניין, מאד פגיע. העיבוד אקוסטי, הקול שלו שברירי ומקסים. אלכסנדרה מתלבטת. לאורך כל הביצועים שלו הוא רמז שיש לו משהו מיוחד, אבל לא הצליח להוכיח זאת. ריי אומר שהוא חייב למצוא את הכיוון שלו ושולח אותו הביתה.

המתמודד הבא הוא Nedved Galea. הוא מבצע את "Attention" של Charlie Puth. יש לו מבטא מאד מובחן וההופעה שלו לחוצה ולוחצת. אלכסנדרה חושבת שאופן שבו ביטא את המילים לא היה טוב. כל השופטים מסכימים שהביצוע לא היה טוב, למעט… ריי. הוא מחליט להעניק לו את כיסא מס' 4.

המתמודד הבא הוא Dayle Camilleri. הוא מחליט לבצע את "Marvin Gaye" של Charlie Puth. יש לו קול מעט מאנפף, אבל לא לגמרי רע. הנוכחות הבימתית שלו, עם זאת, לא קיימת. הביצוע נשמע יותר מכל כמו קריוקי. אין שום סיבה לתת לו לעבור לשלב הבא. אירה מחמיאה לו. אלכסנדרה טוענת שהיה קשה לעקוב אחריו ושהמאמץ עליו ניכר. אני לא מבין למה, אבל ריי נותן לו את כיסא מס' 5.

המתמודד הבא הוא Dav. Jr. הוא הרשים באודישן הראשון כמתמודד רגיש וכריזמטי. הוא בוחר לבצע את "Black Bird" של The Beatles. זה ביצוע רגיש ויפהפה, כנראה הביצוע היפה ביותר הערב. זה לא מושלם, וניכר כי יהיה קשה לעבוד איתו לעצב אותו כפי שהיה עם Michela בשנה שעברה, אבל הוא מאד מוכשר. כל השופטים נעמדים ל-standing ovation. השופטים שופעים מחמאות. ריי מחליט לתת לו את כיסא מס' 6. מה שאומר שמעכשיו כל מתמודד שיקבל כיסא, ידיח מתמודד אחר.

המתמודד הבא הוא Cain Portelli. הוא מבצע שיר ראפ, שאינני מזהה. כבר היה לנו ראפר שהגיע למקום השני ב-2019, אבל זה הרבה פחות מרשים. יש זמר או שניים שהוא ראוי לקבל את הכיסא שלהם, אבל בגדול זה היה ביצוע ראפ חלש. אירה מלאת ביקורת, אך חושבת שמגיע לו מקום בשלב הבא. אלכסנדרה חושבת שיש לו הרבה אטיטוד, אבל הוא עדיין לא שם מבחינת הופעה כאמן. ריי מחליט לא להעניק לו כיסא ושולח אותו לדרכו.

המתמודד הבא הוא Noah Grech. הייתי בטוח שהוא הלך הביתה בפרק הקודם… הוא בוחר לבצע את "In My Blood" של Shawn Mendes. ביצוע איום ונורא, זיוף לחלוטין של כל התווים בשיר. אלכסנדרה מציינת שזה לא עבד. ריי שולח אותו הביתה, למיטב זכרוני בפעם השנייה העונה.

המתמודד הבא הוא Karl Schembri. הוא בוחר לבצע את "Canto Della Terra" של Andrea Bocelli. הוא זמר האופרה שהרשים מאד את השופטים בביצועים הקודמים. הקהל שואג למשמע שמו. הוא מתחיל את השיר חלש מאד, אך ההמשך מרשים. יש לו קול אופראי מצוין, אבל כדי לשלוח אותו לאירוויזיון יצטרכו לתפור לו שיר מושלם. הוא מסיים את השיר ב-Big note. אין מצב שלא נותנים לו כיסא אחרי זה… כל השופטים מתמוגגים. ריי מחליט להעניק לו את כיסא מס'… 4. מה שאומר ש-Nedved Galea הולך הביתה. לא מפתיע.

הבא בתור הוא Giovanni. הוא בוחר לבצע את "Seventh Wonder" של Ira Losco. כבר בראיון המקדים ברור שהבחור על תקן האתנחתא הקומית. הוא מנסה למשוך תשומת לב מתחילת העונה, וככל הנראה היום הגיע יום הדין שלו. הגרסה היא פופ-רגאיי לא לגמרי גרועה, אבל הוא לא מוכיח יכולות מדהימות. זה יותר העיבוד של השיר. הוא נותן בראפ חלבי. אירה המוחמאת מחמיאה לו. אלכסנדרה אומרת, שהוא אולי לא הזמר הטוב ביותר, אבל הוא מיוחד וזכיר. כנראה שזה עבד על ריי, כי הוא מחליט להעניק לו את כיסא מס'… 3, מה שאומר ש-Jake Camilleri הולך הביתה.

המתמודד האחרון הוא Kyle Cutajar. הוא בוחר לבצע את "Take Me To Church" של Hozier. הוא לא הרשים באודישנים הקודמים, וגם הפעם הוא לא מפציץ. נדמה שהוא חושב יותר מידי על האודישן ולא משתחרר. בפיזמון הוא כבר הורס את השיר לחלוטין. אירה חולקת לו מחמאות. אלכסנדרה טוענת שהוא למד הרבה מאד כשהוא שר בלהקה. הם כנראה שמעו משהו שאני לא שמעתי, כי ריי חולק לו מחמאות ומחליט לתת לו את כיסא מס'… 5, מה שאומר ש- Dayle Camilleri הולך הביתה.

אלו ששת הזמרים שעלו לשלב הבא:
79001790_437696873577894_4303250767495561216_o

בשבוע הבא אלכסנדרה תיבחר את ששת המועמדים הסופיים שלה בקטגוריית המעל 25.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.