2022: שבדיה – נחשפו אמני המלודיפסטיבלן

הרגע הזה הגיע! חשיפת רשימת המתמודדים בקדם השבדי, המלודיפסטיבלן. בניגוד לקדמים אחרים, הקדם הזה מקבל פוסט משלו. אם אתם עדיין שואלים מדוע, אז ראשית כל, ברוכים הבאים לעולם האירוויזיון. שנית, מדובר בקדם הוותיק והמפואר ביותר באירופה, עם רמת הפקה שמשתווה רק לזו של האירוויזיון. כן, השירים הם אמנם פופ ממוחזר ורמתם יורדת מידי שנה, אך הכל עטוף בעטיפה הכי נוצצת שיש. זאת ועוד, זהו קדם שכבר 20 שנים משתמש בשיטת חצאי גמר, שהפך את כל המאורע לחודש שלם של חגיגה עבור השבדים. ומעל הכל השבדים עצמם, המתייחסים למלודיפסטיבלן ביראת כבוד, כמו שהם מתייחסים לאירוויזיון עצמו, ובשל כך הם אימפריית אירוויזיון!

הקדם השבדי יתפרס כהרגלו על פני שישה שבועות וישודר בלייב מידי מוצ"ש בין התאריכים 5/02-12/03/22. תחילה ייערכו 4 מקצי טרום גמר, הידועים כ-Heats. בכל מקצה יתחרו 7 שירים, כאשר הטופ 2 מידי שבוע יעפילו לגמר. בשבוע החמישי ייערך טרום גמר חמישי, שהוא למעשה שלב "גלגל הצלה" עבור השירים שהגיעו למקומות 3-4 בתחרויות טרום הגמר. משלב זה יעלו ארבעה שירים לגמר, אשר ייערך ב-12/03/22 ויכלול בסך הכל 12 שירים, מתמטיקה פשוטה.

14 האמנים הראשונים נחשפו ביום שישי האחרון. 14 אמנים נוספים ייחשפו בימים הקרובים.

להלן שמות המבצעים והשירים המתמודדים:

עדכון 26/11
Anders Bagge – "Bigger Than the Universe"
כותבים: Anders Bagge, Jimmy Jansson, Peter Boström, Thomas G:son
Cazzi Opeia – "I Can't Get Enough"
כותבים: Bishat Araya, Jakob Redtzer, Cazzi Opeia, Paul Rey
Cornelia Jakobs – "Hold Me Closer"
כותבים: Isa Molin, David Zandén, Cornelia Jakobsdotter
Danne Stråhed – "Hallabaloo"
כותבים: Danne Stråhed, Fredrik Andersson, Erik Stenhammar
Faith Kakembo – "Freedom"
כותבים: Laurell Barker, Anderz Wrethov, Palle Hammarlund, Faith Kakembo
John Lundvik – "Änglavakt"
כותבים: Anderz Wrethov, Elin Wrethov, Benjamin Rosenbohm, Fredrik Sonefors, John Lundvik
Klara Hammarström – "Run to the Hills"
כותבים: Jimmy "Joker" Thörnfeldt, Julie Aagaard, Anderz Wrethov, Klara Hammarström
LIAMOO – "Bluffin'"
כותבים: Jimmy "Joker" Thörnfeldt, Sami Rekik, Dino Medanhodzic, Ali Jammali
Linda Bengtzing – "Fyrfaldigt hurra!"
כותבים: Thomas G:son, Linda Bengtzing, Myra Granberg, Daniel Jelldéus
Niello & Lisa Ajax – "Tror du att jag bryr mig"
כותבים: Yvonne Dahlbom, Niklas Grahn Linroth, Jesper Welander
Omar Rudberg – "Moving Like That"
כותבים: Omar Rudberg, Gustav Blomberg, Amanda Kongshaug, Kristin Marie
Samira Manners – "I Want to Be Loved"
כותבים: Samira Manners, Fredrik Andersson
Theoz – "Som du vill"
כותבים: Tobias Lundgren, Axel Schylström, Tim Larsson, Elize Ryd, Jimmy "Joker" Thörnfeldt
Tribe Friday – "Shut Me Up"
כותבים: Isak Gunnarsson, Robin Hanberger Pérez, Noah Deutschmann

עדכון 30/11
Malou Pritz– "Bananas"
כותבים: Alice Gernandt, Jimmy "Joker" Thörnfeldt, Joy Deb, Linnea Deb  
Lisa Miskovsky – "Best to come"
כותבים: Lisa Miskovsky, David Lindgren Zacharias  
Browsing Collection – "Face In The Crowd"
כותבים: Carolina Karlsson, Mimi Brander, Moa Lenngren, Nora Lenngren, Sandra Bjurman, Jimmy Wahlsteen
Anna Bergendahl – "Higher Power"
כותבים: Anna Bergendahl, Thomas G: son, Bobby Ljunggren, Erik Bernholm  
MEDINA – "In I Dimman"
כותבים: Jimmy "Joker" Thörnfeldt, Sami Rekik, Dino Medanhodzic, Ali Jammali  
Robin Bengtsson – "Inocent Love"
כותבים: David Lindgren Zacharias, Victor Sjöström, Victor Crone, Viktor Broberg, Sebastian Atas  
Tenori – "La Stella"
כותבים: Dan Sundquist, Kristian Lagerström, Marcos Ubeda, Bobby Ljunggren, Sarah Börjesson Wassberg  
Shirley Clamp – "Let There Be Angels"
כותבים: Mats Tärnfors, Pelle Nylén, Shirley Clamp, Jakob Skarin  
Lancelot – "Lyckligt Slut"
כותבים: Lancelot Hedman, Niklas Carson Mattsson  
Tone Sekelius – "My Way"
כותבים: Anderz Wrethov, Tone Sekelius  
Alvaro Estrella – "Suave"
כותבים: Linnea Deb, Jimmy "Joker" Thörnfeldt, Joy Deb, Alvaro Estrella  
Malin Christin – "Synd On Dig"
כותבים: Jonathan Lavotha, Oliver Heinänen, Malin Christin  
Angelino – "The End"
כותבים: Angelino Markenhorn, Julie Aagaard, Melanie Wehbe, Thomas Steengaard  
Lillasyster – "Til Our Days Are Over"
כותבים: Jimmy Jansson, Palle Hammarlund, Ian-Paolo Lira, Martin Westerstrand  

מבין המתמודדים ניתן למצוא זמרים, שכבר הגיעו לאירוויזיון, מספר זמרים שהשתתפו במלודיפסטיבלן בעבר ומספר זמרים שזו להם ההשתתפות הראשונה. להלן מידע על המתמודדים:

 • Anders Bagge – מפיק מוזיקלי ושופט באיידול השבדי. שותף בכתיבת שירו. היה מכותבי שניים משירי אזרבייג'ן לאירוויזיון: "Drip Drop" בביצוע Safura, שסיים במקום החמישי ב-2010, ו-"When the Music Dies" בביצוע Sabina Babayeva, שסיים במקום הרביעי ב-2012. כתב בעבר ל-Belinda Carlisle, Carola, Gina G, 98°, Robyn, Boyzone, Jessica Simpson, Ronan Keating, Jennifer Lopez, Samantha Mumba, Marc Anthony, Girls Aloud, Celine Dion, Lara Fabian, Janet Jackson, Delta Goodrem, Madonna, Take That, Edurne, Måns Zelmerlöw, Guy Sebastian, Anastacia ועוד.
 • Cazzi Opeia – זמרת ויוצרת, שהחלה את הקריירה שלה לפני כשש שנים והתקדמה לאט. כותבת הרבה לזמרי K-pop. שותפה בכתיבת שירה.
 • Cornelia Jakobs – ב-2021 הייתה מכותבי השיר "Best of Me" של Efraim Leo, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת", אך לא המשיך לגמר. הייתה חברת ההרכב Love Generation, שהתמודד במלודיפסטיבלן 2011 ו-2013. אביה התמודד בעצמו במלודיפסטיבלן ב-2006 וב-2008 כסולן להקת The Poodles.
 • Danne Stråhed – זמר דנסבנד, לשעבר סולן ההרכב Wizex. כתב שירים ל-Birthe Kjær ולאמני דנסבנד שונים. שותף בכתיבת שירו.
 • Faith Kakembo – שותפה בכתיבת שירה. התמודדה במלודיפסטיבלן 2020 עם השיר "Crying Rivers", אך לא העפילה מעבר לטרום הגמר.
 • John Lundvik – נציג שבדיה לאירוויזיון 2019, בו סיים במקום החמישי עם השיר "Too Late for Love". באותה שנה היה מכותבי השיר "Bigger Than Us" בביצוע Michael RIce, שייצג את בריטניה וסיים במקום האחרון. התמודד לראשונה במלודיפסטיבלן 2018 עם השיר "My Turn" וסיים במקום השלישי. היה מכותבי השיר "Little Bobbi" של United, שהשתתף בקדם הנורבגי ב-2012. כתב את "Natural" של Anton Ewald, שסיים במקום העשירי במלודיפסטיבלן 2014. ב-2020 היה מכותבי השיר הצרפתי לאירוויזיון שבוטל, "Mon Alliée (The Best In Me)" של Tom Leeb. כתב שירים ל-Björn Skifs, Agnes, Sanna Nielsen ועוד. שותף בכתיבת שירו.
 • Klara Hammarström – התמודדה במלודיפסטיבלן 2020 עם השיר "Nobody", אך לא העפילה לגמר. במלודיפסטיבלן 2021 העפילה לגמר משלב "ההזדמנות השנייה" וסיימה במקום השישי עם השיר "Beat of Broken Hearts". שותפה בכתיבת שירה.
 • LIAMOO – השתתף במלודיפסטיבלן 2018 וסיים במקום השישי עם השיר "Last Breath". במלודיפסטיבלן 2019 שר בדואט עם Hanna Ferm את השיר "Hold You". השניים סיימו במקום השלישי.
 • Linda Bengtzing – שותפה בכתיבת שירה. התפרסמה ב-2004 עת השתתפה ב-Fame Factory השבדי. השתתפה במלודיפסטיבלנים של 2005, 2006, 2008, 2011, 2014 ו-2020. ב-2011 השיגה את הישגה הטוב ביותר בפסטיבל, כאשר סיימה רביעית עם השיר "E de fel på mig?".
 • Lisa Ajax – התמודדה במלודיפסטיבלן 2016 עם השיר "My Heart Wants Me Dead" וסיימה במקום השביעי. ב-2017 התמודדה עם "I Don't Give A" וסיימה במקום התשיעי. במלודיפסטיבלן 2019 התמודדה עם השיר "Torn" וסיימה שוב במקום התשיעי.
 • Omar Rudberg – חבר להקת FO&O לשעבר. הלהקה סיימה במקום ה-11 במלודיפסטיבלן 2017 עם השיר "Gotta Thing About You". במלודיפסטיבלן 2019 התמודד עם השיר "Om om och om igen", אשר לא העפיל מטרום הגמר, אבל היה לסינגל הראשון שלו שנכנס לטופ 10 במצעד השבדי. עלה לכותרות בשנה האחרונה עקב התפקיד הראשי ששיחק בסדרה של נטפליקס "דרך המלך". שותף בכתיבת שירו.
 • Theoz – צעיר המתמודדים, בן 16 בלבד.
 • Tribe Friday -שלישיית פופ אלטרנטיבי.
 • Malou Pritz – השתתפה במלודיפסטיבלן 2019 והפתיעה את כולם כאשר העפילה היישר לגמר מטרום הגמר השני עם השיר "I Do Me". בגמר סיימה במקום ה-12 והאחרון. ב-2020 התמודדה עם השיר "Ballerina", העפילה לשלב "ההזדמנות הנוספת", אך לא העפילה ממנו לגמר.
 • Lisa Miskovsky – זמרת יוצרת וספורטאית עבר. הקריירה המוזיקלית שלה החלה לפני 20 שנים. הוציאה עד כה שישה אלבומים. כתבה שיר ל-Backstreet Boys. השתתפה במלודיפסטיבלן 2012 עם השיר "Why Start a Fire", וסיימה בו במקום התשיעי. הכותבת הראשית של שירה.
 • Browsing Collection – הרכב רוק, מטאל ופאנק.
 • Anna Bergendahl – זוכת מלודיפסטיבלן ונציגת שבדיה 2010, ומי שהייתה הראשונה והיחידה עד כה ממדינה זו לא להעפיל לגמר האירוויזיון. ב-2019 התקמבקה בפסטיבל עם השיר "Ashes to Ashes", שהיה לחביב חובבים וסיים במקום העשירי. ב-2020 התמודדה שוב במלודיפסטיבלן עם השיר "Kingdom Come", שסיים במקום השלישי וזכה בתחרות ה-"OGAE Second Chance Contest". במלודיפסטיבלן 2021 הייתה מכותבי השיר "The Silence" של Frida Green, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספות". שותפה בכתיבת שירה.
 • MEDINA – צמד היפ-הופ שבדי, שהוקם ב-2003. שותפים בכתיבת שירם. שותפים גם בכתיבת השיר של LIAMOO.
 • Robin Bengtsson – ייצג את שבדיה באירוויזיון 2017 וסיים במקום החמישי עם "I Can't Go On". שנה לפני כן סיים במקום החמישי במלודיפסטיבלן עם השיר "Constellation Prize". ב-2020 התמודד במלודיפסטיבלן עם "Take a Chance" וסיים במקום השמיני.
 • Tenori – צמד אופרה.
 • Shirley Clamp – התמודדה שש פעמים במלודיפסטיבלן. ב-2003 עם "Mr Memory" לא העפילה מטרום הגמר. באותה שנה גם התמודדה ככותבת השיר "You" של Pandora, שלא העפיל מטרום הגמר. ב-2004 סיימה במקום השני עם "Min kärlek". ב-2005 סיימה במקום הרביעי עם "Att älska dig". ב-2009 לא העפילה מטרום הגמר עם "Med hjärtat fyllt av ljus". ב-2011 הגיעה לשלב "ההזדמנות הנוספת" עם השיר "I Thought it was Forever" כחלק מההרכב Shirley's Angels. ב-2014 לא העפילה מטרום הגמר עם "Burning Alive". באירוויזיון 2001 הייתה זמרת הליווי של יוון. שותפה בכתיבת שירה.
 • Lancelot – זמר, דיג'יי ומתאגרף. הבן של הזמרת והדוגמנית Magdalena Graafs והכדורגלן Magnus Hedman.
 • Alvaro Estrella – היה בעבר רקדן במלודיפסטיבלן. השתתף במלודיפסטיבלן כמבצע 2014 עם השיר "Bedroom", שלא עלה לגמר. ב-2020 ביצע את "Vamos Amigos" בדואט עם Mendez, שסיים במקום ה-11. ב-2021 התמודד עם "Bailá Bailá", שסיים במקום העשירי.
 • Malin Christin – אחותה הצעירה של הזמרת Wiktoria, ומכותבות השיר המלטי לאירוויזיון 2021, "Je me casse" של Destiny, שסיים במקום השביעי.
 • Lillasyster – להקת רוק כבד מגטבורג. התמודדה במלודיפסטיבלן 2021 עם השיר "Pretender", הגיעה לשלב "ההזדמנות הנוספת", ולא המשיכה משם לגמר.

להלן פירוט על כותבי השירים :

 • Jimmy Jansson, מכותבי השירים של Anders Bagge ו-Lillasyster. היה ב-2021 מכותבי שירי המלודיפסטיבלן "Om allting skiter sig" של Emil Assergård, שלא העפיל מטרום הגמר, השיר "In the Middle" של The Mamas, שסיים במקום השלישי והשיר "Rich" של Julia Alfrida, שלא העפיל מטרום הגמר.כתב למלודיפסטיבלן 2020 לא פחות מ-6 שירים: "Ballerina" של Malou Prytz הגיע לשלב ההזדמנות השנייה, אך לא המשיך לגמר. כנ"ל לגבי "Piga och dräng" של Drängarna. לעומתם "Vamos amigos" של Méndez feat. Alvaro Estrella הגיע למקום ה-11. "Take a Chance " של Robin Bengtsson הגיע למקום השמיני. "Brave" של Hanna Ferm הגיע למקום הרביעי. ב-2019 היה בין כותבי השירים של Zeana feat. Anis Don Demina, Andreas Johnson, Hanna Ferm & Liamoo, Margaret ו-Dolly Style, היה ב-2018 מכותבי השירים של Moncho ושל Mendez. השתתף ב-2001 כחלק מלהקת The Poets, ולבדו בשנת 2005 וב-2007. במלודיפסטיבלן 2017 היה בין כותבי השירים "One More Night" של Dinah Nah, שלא העפיל מרבע הגמר ו-"Bound to Fall" של Les Gordons שסבל מגורל דומה. ב-2020 היה מכותבי "Yes" של Ben & Tan, השיר הדני לאירוויזיון 2020. לקדם הנורבגי כתב ב-2020 עם כותבים נוספים את "Talking About Us" של Lisa Børud, שלא העפיל מטרום הגמר. וגם לקדם הסרבי האחרון כתב שיר. הוא היה מכותבי "Oči meduze" של Andrija Jo & Isidora Mitić, שסיים במקום הרביעי.
 • Peter Boström, מכותבי השיר של Anders Bagge. במלודיפסטיבלן 2020 היה מכותבי השיר "Ballerina" של Malou Prytz, שלא העפיל משלב "ההזדמנות השנייה". ב-2020 היה מכותבי השיר הצרפתי לאירוויזיון שבוטל, "Mon Alliée (The Best In Me)" של Tom Leeb. ב-2019 היה מכותבי שיר המלודיפסטיבלן של The Lovers of Valdaro. היה אחראי בעבר מעבר ל-"Euphoria" של Loreen, זוכה אירוויזיון 2012, גם ל-"Manboy" של Eric Saade, השירים "In the Club" ו-"Amazing" של Danny Saucedo, למספר שירי אירוויזיון, רובם בשיתוף פעולה עם Thomas G:son. הוא גם עומד מאחורי הפקת "Popular" של Eric Saade לאירוויזיון 2011. היה מכותבי השיר "A Million Years" של Mariette למלודפסטיבלן 2017, שסיים בו במקום הרביעי.
 • Thomas G:son, מכותבי השירים של מכותבי השירים של Anders Bagge ו-Linda Bengtzing. היה במלודיפסטיבלן 2021 בכתיבת "Tänker inte alls gå hem" של Arvingarna, שסיים במקום התשיעי ו-"Still Young" של Charlotte Perrelli, שסיים במקום השמיני. היה מעורב ב-2020 בכתיבת 3 שירים למלודיפסטיבלן: השירים של Malou Prytz, Anna Bergendahl, Mariette ובנוסף היה הכותב היחיד של שירו של Thorsten Flinck. ב-2019 היה מעורב בכתיבת השירים של Anna Bergendahl, Nano, Mohombi, Zeana feat. Anis Don Demina ו-The Lovers of Valdaro. ב-2018 היה שותף בכתיבת שירי המלודיפסטיבלן של Edward Blom, Dotter, Kalle Moraeus & Orsa Spelmän ו-Emmi Christensson. כותב שירים רבים למלודיפסטיבלן ולקדמים ברחבי היבשת מידי שנה. הצלחתו הגדולה ביותר עד היום היא "Euphoria" של Loreen, שזכה באירוויזיון 2012. בשנים האחרונות שיריו מצליחים פחות ופחות. ב-2018 השיר "Taboo", שכתב וזכה בקדם המלטי לא הפעיל לגמר האירוויזיון. ב-2020 גם כתב שיר לקדם הליטאי, את "Unbreakable" של Aistė Pilvelytė, שסיים בקדם במקום החמישי.
 • Jakob Redtzer, מכותבי השיר של Cazzi Opeia. היה במלודיפסטיבלן 2021 מכותבי השיר "Pretender" של Lillasyster, אשר הגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת", אך לא המשיך הלאה. כתב שירים ל-Hanna Ferm ול-Anastacia.
 • Isa Molin, מכותבי השיר של Cazzi Opeia. הייתה ב-2019 מכותבי השיר "Torn" של Lisa Ajax, אשר סיים במקום התשיעי. כתבה ל-Steps, Jill Johnson, Doug Seegers, Robin Stjernberg, Helena Paparizou ו-Klara Hammarström.
 • Fredrik Andersson, מכותבי השירים של Danne Stråhed ו-Samira Manners. היה ב-2016 מכותבי זוכה המלודיפסטיבלן, "If I Were Sorry" של Frans, שסיים באירוויזיון במקום החמישי. ב-2012 היה מכותבי "Mirakel" של Björn Ranelid ft. Sara Li, שסיים במקום העשירי.
 • Laurell Barker, מכותבי השיר של Faith Kakembo. הייתה מכותבי השיר הקפריסאי לאירוויזיון 2021, "El diablo" של Elena Tsagkrinou, שסיים במקום ה-16. במלודיפסטיבלן 2021 הייתה מכותבי השירים "The Missing Piece" של Paul Rey, שסיים במקום ה-12, ו-"Fingerprints" של Nathalie Brydolf, שלא העפיל מטרום הגמר. במלודיפסטיבלן 2020 הייתה מכותבי השירים "Brave" של Hanna Ferm, שסיים במקום הרביעי ושל "Surface" של Ellen Benediktson & Simon Peyron, שהגיע לשלב ההזדמנות הנוספת. בקדם הנורבגי ב-2020 השתתפה בכתיבת שני שירים: "Wild" של Raylee, שהגיע למקום 3-4 ו-"Talking About Us" של Lisa Børud, שלא העפיל מטרום הגמר. הייתה מכותבי השיר הפולני לאירוויזיון 2020, "Empires" של Alicja Szemplińska. הייתה מעורבת ב-2019 בכתיבת שירי האירוויזיון של בריטניה, גרמניה ושוייץ. היא גם בין כותבי השיר "Tempo" של Margaret למלודיפסטיבלן 2019, שלא העפיל לגמר. הייתה מכותבי השיר של Renaida במלודיפסטיבלן 2018, מכותבי "Legends" של Asanda בקדם הבריטי ב-2018 ומכותבי השיר השווייצרי לאירוויזיון, "Stones" של Zibbz, שלא העפיל לגמר התחרות ב-2018.
 • Anderz Wrethov, מכותבי השירים של Tone Sekelius , Faith Kakembo, Klara Hammarström ו-John Lundvik. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי השיר הזוכה "Voices" של Tusse, אשר סיים במקום ה-14 באירוויזיון, מכותבי השיר "One Touch" של Kadiatou, שלא העפיל מטרום הגמר, מכותבי "Om allting skiter sig" של Emil Assergård, שלא העפיל מטרום הגמר, ומכותבי "Bailá Bailá" של Alvaro Estrella, שסיים במקום העשירי. היה ב-2020 שותף לכתיבת שני שירים מלודיפסטיבלן: השיר "Vem e som oss" של Anis don Demina, שסיים במקום החמישי, והשיר "Surface" של Ellen Benediktson & Simon Peyron, שהגיע לשלב ההזדמנות הנוספת. היה מכותבי שני שירים לקדם הנורבגי ב-2020: "Wild" של Raylee, שהגיע למקום ה-3-4, ו-"Talking About Us" של Lisa Børud, שלא העפיל מטרום הגמר הראשון. ב-2019 שותף לכתיבת 4 שירי מלודיפסטיבלן: השירים של Jan Malmsjö, Rebecka Karlsson, Margaret ושירו של John Lundvik, שזכה במלודיפסטיבלן וסיים במקום החמישי באירוויזיון 2019, "Too Late For Love". הוא היה מכותבי שירה של Margaret במלודיפסטיבלן 2018, "In My Cabana", וגם היה מהכותבים של "Cool Me Down" שלה מהקדם הפולני ב-2016. היה מכותבי השיר הקפריסאי לאירוויזיון 2018, "Fuego" של Eleni Foureira, שסיים במקום השני. היה שותף בכתיבת שירו של Elias Abbas במלודיפסטיבלן 2018. כתב את "Gravity" של Jasmine Kara והיה מהכותבים של "Running With Lions" של Alice ממלודיפסטיבלן 2017. ב-2016 הוא היה מהכותבים של "Bada Nakna" של Samir & Viktor, שסיים במקום ה-12, ושל "We Are Your Tomorrow" של David Lindgren, שסיים במקום ה-11. ב-2014 הוא היה מכותבים של "Aleo" של Mahan Moin, שלא עלה מרבע הגמר. ב-2013 היה מהכותבים של "Jalla Dansa Sawa" של Behrang Miri, שהגיע לשלב "ההזדמנות השנייה". ב-2009 היה מהכותבים של השיר האזרבייג'ני לאירוויזיון, "Always" בביצוע AySel & Arash, שסיים במקום השלישי.
 • Palle Hammarlund, מכותבי השירים של Faith Kakembo ו-Lillasyster. ב-2020 היה מכותבי שירי המלודיפסטיבלן "Pretender" של Lillasyster, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת", ו-"Good Life" של Tess Merkel, שלא העפיל משלב טרום הגמר. היה במלודיפסטיבלן 2020 מכותבי השיר "Nobody" של Klara Hammarström, שלא העפיל מרום הגמר, מכותבי "Vamos amigos" של Méndez feat. Alvaro Estrella, שהגיע למקום ה-11, ומכותבי "Hello" של Mohombi, שסיים במקום החמישי. היה בין כותבי השיר של Dolly Style למלודיפסטיבלן 2019, "Habibi", שלא העפיל מטרום הגמר. היה מכותבי השיר של Dolly Style במלודיפסטיבלן 2015, "Hello Hi" וכתב בעבר ל-Jessica Andersson. הוא היה מכותבי "Oči meduze" של Andrija Jo & Isidora Mitić, שסיים במקום הרביעי בקדם הסרבי ב-2020.
 • Elin Wrethov, מכותבי שירו של John Lundvik. הייתה ב2–9 מכותבי השיר האזרבייג'ני לאירוויזיון, "Always" של Aysel & Arash, שסיים במקום השלישי. במלודיפסטיבלן 2015 הייתה מכותבי "Guld Och Gröna Skogar" של Hasse Andersson, שסיים במקום הרביעי.
 • Benjamin Rosenbohm, מכותבי שירו של John Lundvik. היה אמור להיות נציג דנמרק לאירוויזיון 2020, לפני שבוטל, עם השיר "Say Yes" כחלק מההרכב Ben & Tan.
 • Fredrik Sonefors, מכותבי השיר של John Lundvik. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי השיר "The Missing Piece" של Paul Rey, שסיים במקום ה-12. כתב למלודיפסטיבלן 2019 את "Hold You" של Hanna Ferm & Liamoo, שסיים במקום השלישי. כתב בעבר לאלבום של כוכב האירוויזיון Måns Zelmerlöw ואף כתב את שיר הנHanna Ferm ושל Ellen Benediktson & Simon Peyron, הייתה מעורבת ב-2019 בכתיבת שירי האירוויזיון של בריטניה, גרמניה ושוייץ. היא גם בין כותבי השיר "Tempo" של Margaret למלודיפסטיבלן 2019, שלא העפיל לגמר. הייתה מכותבי השיר של Renaida במלודיפסטיבלן 2018, מכותבי "Legends" של Asanda בקדם הבריטי ב-2018 ומכותבי השיר השווייצרי לאירוויזיון, "Stones" של Zibbz, שלא העפיל לגמר התחרות ב-2018.ושא של אירוויזיון 2014, "Rainmaker" של Emmelie de Forest.
 • Jimmy "Joker" Thörnfeldt, מכותבי השירים של Malou Prytz, Medina, Alvaro Estella, Liamoo, Klara Hammarström ו-Theoz. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי השירים "One Touch" של Kadiatou, שלא העפיל מטרום הגמר, "Om allting skiter sig" של Emil Assergård, שלא העפיל מטרום הגמר, "Bailá Bailá" של Alvaro Estrella, שסיים במקום העשירי, "Every Minute" של Eric Saade, שסיים במקום השני, ו-Voices של Tusse, שזכה והגיע באירווזייון למקום ה-14. כתב בעבר ל-Helena Paparizou, Nicki Minaj, Pitbull, Enrique Iglesias ועוד. הוא בין כותבי השיר הקפריסאי לאירוויזיון 2021, "El diablo" בביצוע Elena Tsagkrinou, שסיים במקום ה-16. הוא גם בין כותבי השיר של סן מרינו לאירוויזיון 2021, "Adrenalina" בביצוע Senhit, שסיים במקום ה-22.
 • Dino Medanhodzic, מכותבי השירים של Liamoo ו-Medina. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותב "Little Tot" של Dotter, שסיים במקום הרביעי. במלודיפסטיבלן 2020 היה מכותבי השירים "Bulletproof" של Dotter, שסיים במקום השני, ו-"Troubled Waters" של Victor Crone, שסיים במקום התשיעי. היה מכותבי "Victorious" של Lina Hedlund למלודיפסטיבלן 2019.
 • Daniel Jelldéus, מכותבי שירה של Linda Bengtzing. כתבה בעבר ל-Magnus Carlsson ו-Jessica Andersson.
 • Yvonne Dahlbom, מכותבי שירם של Niello & Lisa Ajax. הייתה במלודיפסטיבלן 2020 מכותבי השיר "Alla mina sorger" של Linda Bengtzing, שלא העפיל מטרום הגמר. במלודיפסטיבלן 2018 הייתה מכותבי השיר "Allting som vi sa" של Ida Redig, שלא העפיל מטרום הגמר.
 • Jesper Welander, מכותבי השיר של Niello & Lisa Ajax. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי השיר "90-talet" של WAHL feat. SAMI, שלא העפיל מטרום הגמר. היה ב-2020 מכותבי "Alla mina sorger" של Linda Bengtzing, שלא העפיל לגמר. היה ב-2018 מכותבי השיר של Ida Redig, שלא העפיל לגמר, "Allting som vi sa".
 • Tim Larsson ו-Tobias Lundgren, מכותבי השיר של Theoz. היו ב-2019 מכותבי השיר "Låt skiten brinna" של Martin Stenmarck, שהגיע לשלב ההזדמנות הנוספת. היו הכותבים של "Her Kiss" של  Boris René, שסיים במקום השמיני במלודיפסטיבלן 2017. כתבו גם את "Put Your Love On Me" של Boris René, שסיים עשירי במלודיפסטיבלן 2016. היו בין כותבי "Alcastar" של אלקזר, "Alla flicker" של לינדה בנגצינג, "Heartbreak Hotel" של יוהיו, "I'll Be Fine" של Molly Pettersson Hammar, שלא עבר את טרום הגמר ב-2015 ועוד ועוד. שני שירים שלהם הגיעו לאירוויזיון. הם מכותבי "Las Vegas" השיר השבדי לאירוויזיון 2005 בביצוע Stenmarck ו-"Walk on water" השיר המלטי לאירוויזיון 2016 בביצוע Ira Losco, שסיים במקום ה-12. השנה היו מעורבים בכתיבת שיר הקאמבק של Gabrielle הזמרת הבריטית, "Shine".
 • Axel Schylström, מכותבי השיר של Theoz. במלודיפסטיבלן 2018 היה מכותבי "Cuba Libre" של Moncho, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת". התמודד בעצמו במלודיפסטיבלן 2017 עם השיר "När ingen ser", והגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת".
 • Elize Ryd, מכותבי השיר של Theoz. ב-2018 הייתה מכותבי השיר "Delirium" של Isabel Otrębus בקדם הפולני, אשר סיים במקום התשיעי. השתתפה במלודיפסטיבלן 2015 כמבצעת ואחת מכותבי השיר "One by One" בביצוע שלה עם Rickard Söderberg.
 • Alice Gernandt, מכותבי שירה של Malou Pritz. כתבה בעבר ל-Vanessa Mai, Ace Wilder, Jennifer Rush ועוד.
 • Joy Deb, מכותבי השיר של Malou Prytz. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי השירים "Voices" של Tusse, שזכה והגיע למקום ה-14 באירוויזיון, "Every Minute" של Eric Saade, שהגיע למקום השני, "The Silence" של Frida Green, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספות" ו-"One Touch" של Kadiatou, שלא העפיל מטרום הגמר. היה מכותבי השיר "Moves" של של Suzi P, שלא העפיל מטרום הגמר במלודיפסטיבלן 2020. הוא היה ב-2019 מכותבי השירים של Nano, High 15 ו-Wiktoria, עם אשתו לשעבר, Linea, כתב את השיר הפיני לאירוויזיון 2018, "Monsters" של Saara Aalto, שסיים במקום ה-25. היה בצוות הכותבים של "Statements" של Loreen ממלודיפסטיבלן 2017, שהגיע לשלב ה-Andra Chansen ושל "I Don't Give A" של Lisa Ajax, שסיים במקום התשיעי. ב-2016 היה מהכותבים של "Don't Worry" של Ace Wilder, שסיים במקום השלישי, "Hunger" של Molly Pettersson Hammar, ו-"I Will Wait" של ISA, שהגיעו לשלב ה-Andra Chansen ו-"My Heart Wants Me Dead" של Lisa Ajax, שסיים במקום השביעי. היה מהכותבים של זוכה האירוויזיון האחרון מטעם שבדיה, "Heroes" של Måns Zelmerlöw ושל השיר השבדי לאירוויזיון 2013, "You". ב-2014 היה בצוות הכותבים של "Busy Doin' Nothin'" של Ace Wilder, שסיים במקום השני במלודיפסטיבלן, של "Glow" של Manda ו-"Red" של EKO, שלא עלו משלב טרום הגמר ו-"Echo" של Outtrigger, שסיים את דרכו בשלב ה-Andra Chansen. כתב גם לאלבום הראשון של Fifth Harmony. השתתף בכתיבת השיר של Felicia במלודיפסטיבלן 2018. הוא גם בין כותבי השיר של סן מרינו לאירוויזיון 2021, "Adrenalina" בביצוע Senhit, שסיים במקום ה-22.
 • Linnea Deb, מכותבי השיר של Malou Prytz. הייתה מכותבי השירים "Voices" של Tusse, שזכה והגיע למקום ה-14 באירוויזיון, "Every Minute" של Eric Saade, שהגיע למקום השני, "One Touch" של Kadiatou, שלא העפיל מטרום הגמר ו-"Bailá Bailá" של Alvaro Estrella, שסיים במקום העשירי. הייתה ב-2020 מכותבי השיר הדני לאירוויזיון, "Yes" בביצוע Ben & Tan. במלודיפסטיבלן 2019 הייתה מכותבי השיר "No Drama" של High 15, שלא העפיל מטרום הגמר, השיר "Chasing Rivers" של Nano, שסיים במקום השמיני, השיר "Not with Me" של Wiktoria, שסיים במקום השישי והשיר "Hello" של Mohombi, שסיים במקום החמישי. הייתה מכותבי השיר הפיני לאירוויזיון 2018, "Monsters" של Saara Aalto, שסיים במקום ה-25. מכותבי "Statements" של Loreen ממלודיפסטיבלן 2017, שהגיע לשלב "ההזדמנות השנייה" ושל "I Don't Give A" של Lisa Ajax, שסיים במקום התשיעי. במלודיפסטיבלן 2016 הייתה מכותבי "Don't Worry" של Ace Wilder, שסיים במקום השלישי, "Hunger" של Molly Pettersson Hammar, ו-"I Will Wait" של ISA, שהגיעו לשלב "ההזדמנות הנוספת" ו-"My Heart Wants Me Dead" של Lisa Ajax, שסיים במקום השביעי. הייתה מכותבי זוכה האירוויזיון מטעם שבדיה ב-2015, "Heroes" של Måns Zelmerlöw ושל השיר השבדי לאירוויזיון 2013, "You". ב-2014 הייתה בצוות הכותבים של "Busy Doin' Nothin'" של Ace Wilder, שסיים במקום השני במלודיפסטיבלן, של "Glow" של Manda ו-"Red" של EKO, שלא עלו משלב טרום הגמר ו-"Echo" של Outtrigger, שסיים את דרכו בשלב "ההזדמנות הנוספת". כתבה גם לאלבום הראשון של Fifth Harmony. בנוסף, הייתה גם בצוות הכותבים של השירים של Dotter ו-Margaret ממלודיפסטיבלן 2018. האחרון סיים שביעי בגמר הקדם. היא גם בין כותבי השיר של סן מרינו לאירוויזיון 2021, "Adrenalina" בביצוע Senhit, שסיים במקום ה-22.
 • David Lindgren Zacharias, מכותבי השירים של Lisa Miskovsky ו-Robin Bengtsson. במלודיפסטיבלן היה בין כותבי השירים "The Silence" של Frida Green, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספות" ו-"Behöver inte dig idag" של Clara Klingenström, שסיים במקום החמישי. במלודיפסטיבלן 2020 היה מכותבי השיר "Sluta aldrig gå" של Sonja Aldén, שלא העפיל מטרום הגמר. היה ב-2019. מכותבי השיר של Ann-Louise Hanson, שלא העפיל מטרום הגמר, "Kärleken finns kvar". כתב ל-Sanna Nielsen, Magnus Carlsson ו-Darin.
 • Sandra Bjurman, מכותבי השיר של Browsing Collection. במלודיפסטיבלן 2013 הייתה מכותבי השיר "Only The Dead Fish Follow The Stream" של Louise Hoffsten, שסיים במקום החמישי.
  בנוסף הייתה מכותבי השירים של אזרבייג'ן לאירוויזיונים של 2010, 2011, 2012, 2014, 2015, 2017 ו-2018 והשיר האוקראיני לאירוויזיון 2014.
 • Jimmy Wahlsteen, מכותבי השיר של Browsing Collection. כתב בעבר ל-Anna Sahlene, Agnes ועוד.
 • Bobby Ljunggren, מכותבי השירים של Anna Bergendahl ו-Tenori. במלודיפסטיבלן 2021 היה בין כותבי השירים "Tänker inte alls gå hem" של Arvingarna, שסיים במקום התשיעי, "Den du är" של Elisa, שלא העפיל מטרום הגמר, "Still Young" של Charlotte Perrelli, שסיים במקום השמיני, "The Silence" של Frida Green, שהגיע לשלב "ההזדמנות הנוספות" ו-"Behöver inte dig idag" של Clara Klingenström, שסיים במקום החמישי. היה במלודיפסטיבלן 2020 מכותבי השירים של Anna Bergendahl ושל Sonja Aldén, היה ב-2019 שותף בכתיבת השיר של Anna Bergendahl. היה שותף בכתיבת השיר שלה לאירוויזיון 2010, "This Is My Life", שלא העפיל לגמר האירוויזיון. היה שותף בכתיבת "Constellation Prize" של Robin Bengtsson, שסיים במקום החמישי במלודיפסטיבלן 2016, "Living To Die" של Andreas Johnson, שלא עלה מטרום גמר מלודיפסטיבלן 2015, "Hotel A" של Cecilie Alexandra, שסיים במקום הרביעי בקדם הדני ב-2015, "Casanova" של Elisa Lindström ו-"Burning Alive" של Shirley Clamp, שלא עלו מטרום הגמר במלודיפסטיבלן 2014 ו-"Survivor" של Helena Paparizou, שעלה משלב "ההזדמנות השנייה" וסיים במקום הרביעי במלודיפסטיבלן 2014. עוד ממנו: "I Din Himmel" של Sonja Aldén, שלא עלה מטרום הגמר במלודיפסטיבלן 2012, "I Thought It Was Forever" של Shirley's Angels, שעלה לשלב "ההזדמנות השנייה" במלודיפסטיבלן 2011 ו-"I'm In Love" של Sanna Nielsen, שסיים במקום הרביעי במלודיפסטיבלן 2011 ועוד ועוד ועוד.
 • Erik Bernholm, מכותבי שירה של Anna Bergendahl. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי "Still Young" של Charlotte Perrelli, שסיים במקום השמיני. במלודיפסטיבלן 2020 היה מכותבי "Kingdom Come" של Anna Bergendahl, שסיים במקום השלישי. היה מעורב בכתיבת שירה של Bergendahl גם ב-2019. היה ב-2010 מכותבי השיר הדני לאירוויזיון, "In A Moment Like This" של Chanée & N'evergreen, שסיים במקום הרביעי. ב-2011 כתב לקדם הדני את "25 Hours A Day" של La Freak, שסיים בטופ 4. ב-2012 היה מכותבי השיר הספרדי לאירוויזיון, "Quédate Conmigo", של Pastora Soler, שסיים במקום העשירי. ב-2013 היה מכותבי השיר הגאורגי לאירוויזיון, "Waterfall" של Sophie And Nodi, שסיים במקום ה-13.
 • Victor Crone, מכותבי שירו של Robin Bengtsson. היה נציג אסטוניה 2019 עם "Storm", וסיים במקום ה-20. כתב גם להרכב האסטוני Traffic. התמודד בעצמו במלודיפסטיבלן 2020 עם השיר "Troubled Waters" וסיים במקום התשיעי.
 • Dan Sundquist, מכותבי השיר של Tenori. מכותבי "My Heart Is Yours" של Didrik Solli-Tangen, שסיים במקום ה-20 עבור נורבגיה באירוויזיון 2010, ו-"This is My Life" של Anna Bergendahl, שלא העפיל עבור שבדיה לגמר אירוויזיון 2010. כתב בעבר ל-Peter Jöback, Måns Zelmerlöw, Charlotte Perrelli, Jan Johansen, Arja Saijonmaa, Bosson, Lena Philipsson, Svante Thuresson ועוד.
 • Kristian Lagerström, מכותבי השיר של Tenori. מכותבי "This is My Life" של Anna Bergendahl, שלא העפיל עבור שבדיה לגמר אירוויזיון 2010. במלודיפסטיבלן 2018 היה מכותבי "Break That Chain" של Felicia Olsson, שלא העפיל מטרום הגמר. במלודיפסטיבלן 2012 היה מכותבי "Stormande hav" של Timoteij, שהפעיל לשלב "ההזדמנות הנוספת". במלודיפסטיבלן 2008 היה מכותבי "Lullaby" של Brandur, שלא העפיל מטרום הגמר. בקדם הדני ב-2015 היה מכותבי "Hotel A" של Cecilie Alexandra, שסיים במקום הרביעי. כתב גם ל-Sanna Nielsen, Lotta Engberg, The Poodles ועוד.
 • Marcos Ubeda, מכותבי השיר של Tenori. זוכה אירוויזיון 1999 כאחד מכותבי "Take Me to Your Heaven" של Charlotte Perrelli (אז Nilsson). כתב עוד 12 שירים למלודיפסטיבלן: במלודיפסטיבלן 2014 היה בין כותבי "Burning Alive" של Shirley Clamp, שלא העפיל מטרום הגמר. במלודיפסטיבלן 2010 היה בין כותבי "We Can Work It Out" של Andreas Johnson, שסיים במקום השישי. במלודיפסטיבלן 2009 היה בין כותבי "Så vill stjärnorna" של Molly Sandén, שסיים במקום ה-11, ו-"Här för mig själv" של Maja Gullstrand, שלא העפיל מטרום הגמר. למלודיפסטיבלן 2003 כתב לבדו את "Aqua Playa" של Afrodite, שסיים במקום השביעי. כתב לבדו את "Never Let It Go" של Afrodite, שזכה במלודיפסטיבלן 2002, והגיע באירוויזיון למקום השמיני. באותה שנה כתב גם למלודיפסטיבלן את "No hay nada más" של Javiera Muñoz, שסיים במקום השישי. כתב למלודיפסטיבלן 2001 את "Allt som jag ser" של Barbados, שסיים במקום השני. בנוסף בקדם הפיני ב-2002 היה בין כותבי "Goodbye, Hello" של Marky, שסיים במקום השביעי. בקדם הלטבי ב-2007 היה בין כותבי "You Are Losing Me" של Kesija, שסיים במקום התשיעי. בקדם הליטאי ב-2012 היה בין כותבי "One of a Kind" של Simona Milinytė, שסיים במקום השביעי. בקדם הדני ב-2015 היה מכותבי "Hotel A" של Cecilie Alexandra, שסיים במקום הרביעי. בנוסף כתב ל-Marcos Ubeda, Sonja Aldén, Rosa, Kikki, Bettan & Lotta, Friends ועוד.
 • Mats Tärnfors, מכותבי השיר של Shirley Clamp. במלודיפסטיבלן 2021 היה מכותבי השיר של Tess Merkel, שלא העפיל מטרום הגמר. היה מעורב בכתיבת שני שירים לקדם הפיני ב-2004, "Like Believers Do" של Jonna K, שסיים במקום השלישי, ו-"Can't Stop Loving You" של Patrick Linman, שסיים במקום השמיני. בקדם הפיני של 2011 היה מעורב בכתיבת "Dancing in the Dark" של Eveliina Määttä, שסיים במקום החמישי. היה מעורב בכתיבת שני שירים לקדם הפיני ב-2005, "Everything But Still Nothing" של Christian Forss, שסיים במקום החמישי, ו-"Just One Kiss" של Sanna Majuri, שלא העפיל מטרום הגמר השני. היה מכותבי שני שיריה של Laura בקדם הפיני ב-2007, "Kosketa mua" ו-"Take a Chance", שסיים במקום הרביעי. היה ב-2008 מכותבי "Det finns en väg" של Jonas Gardell, שהתמודד במלודיפסטיבלן ולא העפיל מטרום הגמר השני. ב-2009 היה בין כותבי השיר "Doctor, Doctor" של Sani, שלא העפיל מטרום הגמר השני בקדם הפיני. באותה שנה היה מכותבי "Never, Never" של Princessa Avenue, שסיים במקום ה-11 בקדם הפיני. ב-2012 היה מכותבי השיר "The Best a Man Can Get" של Lucian Oros, שהתמודד בקדם הרומני וסיים במקום התשיעי. ב-2013 היה מכותבי "Trivialitet" של Sylvia Vrethammar, שלא העפיל מטרום הגמר הרביעי במלודיפסטיבלן. ב-2015 היה מכותבי "Sublime" של Carolina Gorun, שהתמודד בקדם המולדובי ולא העפיל לגמר. ב-2020 היה מכותבי "Out of Air" של Didrik & Emil Solli-Tangen, שהתמודד בקדם הנורבגי.
 • Pelle Nylén, מכותבי השיר של Shirley Clamp. כתב ל-Jan Johansen, Steps, Sanna Nielsen, Westlife, Bryan Rice, Carrie Underwood, Hanna Pakarinen, Sandrine François ועוד.
 • Jakob Skarin, מכותבי השיר של Shirley Clamp. הוא אחיו של נציג 2007, Ola Salo סולן להקת The Ark.
 • Niklas Carson Mattsson, מכותבי השיר של Lancelot. במלודיפסטיבלן 2019 היה מכותבי "Norrsken (Goeksegh)" של Jon Henrik Fjällgren, שסיים במקום הרביעי. היה מכותבי השיר "Party Voice" של Jessica Andersson, שסיים במקום ה-11 במלודיפסטיבלן 2018.
 • Melanie Wehbe, מכותבי השיר של Angelino. במלודיפסטיבלן 2021 הייתה מכותבי השיר "Rich" של Julia Alfrida, שלא העפיל מטרום הגמר, ו-"Tears Run Dry" של Patrick Jean, שלא העפיל מחצי הגמר. ב-2020 הייתה מכותבי זוכה מלודיפסטיבלן 2020, "Move" של The Mamas. הייתה מכותבי השיר של Lina Hedlund ב-2019, אשר סיים במקום ה-11. הייתה בין הכותבים של השיר "Glow" של Manda, שלא עלה מטרום הגמר במלודיפסטיבלן 2014.
 • Thomas Steengaard, מכותבי השיר של Angelino. מוזיקאי דני, אשר היה בין כותבי השיר הקפריסאי לאירוויזיון 2021, "El diablo" בביצוע Elena Tsagkrinou, שסיים במקום ה-16. הוא גם בין כותבי השיר של סן מרינו לאירוויזיון 2021, "Adrenalina" בביצוע Senhit, שסיים במקום ה-22. היה בין כותבי "Sister" של S!sters, השיר הגרמני לאירוויזיון 2019, שסיים במקום ה-24. הוא היה בין כותבי "You Let Me Walk Alone" של Michael Schulte, השיר הגרמני לאירוויזיון 2018, שסיים במקום הרביעי. היה גם בין הכותבים של "Only Teardrops" של Emmelie de Forest, זוכה אירוויזיון 2013 מטעם דנמרק. בנוסף כתב ל-Bryan Rice, Alvaro Soler ועוד.
 • Ian Paolo Lira, מכותבי השיר של Lillasyster, הוא חבר הלהקה. כתב את השיר של הלהקה למלודיפסטיבלן 2021, "Pretender", אשר הגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת". כתב שירים ל-Kate Ryan, Anders Johansson, Nina & Kim ועוד.
 • Martin Westerstrand, מכותבי השיר של Lillasyster, הוא חבר הלהקה. כתב את השיר של הלהקה למלודיפסטיבלן 2021, "Pretender", אשר הגיע לשלב "ההזדמנות הנוספת".

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.